Berlin – Dresden – Prag – Viyana – Budapeste / Buyuk Orta Avrupa Turu

 

  1. Gün  Berlin’e varış, şehir turu ve otele yerleşme. Sehir turumuzda gorulecek yerler arasinda Brandenburg kapisi, Unter den Linden, Parlamento binasi, Checkpoint Charlie, Alexanderplatz.
  2. Gün : Yol üzeri Dresden turu , Prag otele yerleşme ve şehir turu. Görülecek yerler Prag Kalesi, Aziz Vitus Katedrali, Cumhurbaşkanlığı sarayı binaları, kale meydanı ve panoramik Prag manzarası, Petrin kulesi, küçük mahalle ve Aziz Nikolas kilisesi, Charles Köprüsü, eski şehir meydanı ve Astronomik saat kulesi, Tyn kilisesi, Yahudi mahallesi, Vaslav meydanı ve Cumhuriyet meydanı.
  3. Gün : Karlovy Vary turu
  4. Gün : Kahvaltı sonrası Viyana`ya hareket. Viyana sehir turunda gorulecek yerler Ring caddesi, Uygulamali Sanatlar Muzesi, Viyana Opera binasi, Karl Kilisesi, Hofburg Sarayi, Muzeler bolgesi ve Maria Tereza meydani, Parlamento Binasi, Viyana eski Belediye binasi, Burg Tiyatrosu, Viyana Universitesi.
  5. Gün : Kahvaltı sonrası Bratislava üzeri Budapeşte`ye hareket. Şehir turu ve otele yerleşme. Şehir turumuzda görülecek yerler Gellert tepesi fotoğraf molası, Buda kalesi, Kraliyet Sarayı, Mathias Kilisesi, Balıkçılar Kasrı, Kahramanlar Meydanı, Andrassy Bulvarı, Opera Binası, Parlamento Binası, Vaci Utca alışveriş caddesi.
  6. Gün : Estergon Kalesi & Visegrad & Szentendre turu
  7. Gün : Budapeşte hava limanı transfer

TUR SÜRESİ  : 7 gün
TUR ÜCRETİ : En az 6 kişilik grup içinde kişi başı hesaplanmıştır.

Tüm gündüz turları yemeksiz olarak programa dahildir. Akşam turları istenirse ilave edilebilir.

Tur fiyatları araçlı rehberlik hizmetlerini kapsar, uçak bileti ve konaklamalar dahil değildir.