Berlin – Dresden – Prag – Viyana – Salzburg Turu

 

  1. Gün : Berlin`e varis, şehir turu ve otele yerleşme. Şehir turumuzda görülecek yerler arasında Brandenburg kapısı, Unter den Linden, Parlamento binası, Checkpoint Charlie, Alexanderplatz.
  2. Gün : Yol üzeri Dresden turu , Prag otele yerleşme ve şehir turu. Görülecek yerler Prag Kalesi, Aziz Vitus Katedrali, Cumhurbaşkanlığı sarayı binaları, kale meydanı ve panoramik Prag manzarası, Petrin kulesi, küçük mahalle ve Aziz Nikolas kilisesi, Charles Köprüsü, eski şehir meydanı ve Astronomik saat kulesi, Tyn kilisesi, Yahudi mahallesi, Vaslav meydanı ve Cumhuriyet meydanı.
  3. Gün : Karlovy Vary turu
  4. Gün : Kahvaltı sonrası Viyana`ya hareket. Viyana şehir turunda görülecek yerler Ring caddesi, Uygulamalı Sanatlar Müzesi, Viyana Opera binası, Karl Kilisesi, Hofburg Sarayı, Müzeler bölgesi ve Maria Tereza meydanı, Parlamento Binası, Viyana eski Belediye binası, Burg Tiyatrosu, Viyana Üniversitesi.
  5. Gün : Viyana ormanları turu. Gezilecek yerler Lichtenstein şatosu, Seegrotte yeraltı gölü, Mayerling av köşkü, Baden termal şehri, Schonbrunn sarayı bahçeleri.
  6. Gün : Kahvaltı sonrası Salzburg`a hareket. Avusturya’nın en ilgi çekici şehridir Salzburg. Hele ki “Sound of Music (Neşeli günler)” filmini izlediyseniz. Salzach Nehri’nin ikiye böldüğü, Arnavut kaldırımları, dar sokakları, seçkin meydanları ve muhteşem mimarisi ile müziğin başkenti Salzburg’ta yapacağımız şehir turumuzda; St. Peter Manastırı, Katedral, Mirabel Şatosu, Mozart’ın evini görüyor ve renkli cepheli evlerin sıralandığı şehrin sokaklarında gezinti yapıyoruz.
  7. Gün : Salzburg havalimanı transfer

TUR SÜRESİ  : 7 gün
TUR ÜCRETİ : En az 6 kişilik grup içinde kişi başı hesaplanmıştır.

Tüm gündüz turları yemeksiz olarak programa dahildir. Aksam turları istenirse ilave edilebilir.

Tur fiyatları araçlı rehberlik hizmetlerini kapsar, uçak bileti ve konaklamalar dahil değildir.