ORTA ÇAĞ GECESİ

Prag Ortacağ Gecesi

  Avrupanın başka bir şehrinde yapılmayan, Prag’a  özel bir organizasyondur Ortaçağ geceleri. Cüneyt Arkın filmlerinden hatırlayacağınız orijinal orta çağ dönemi hanlarından birinde, tamamen orta çağ dönemi konseptiyle giyinmiş garsonları ve eşsiz şov ekibiyle sizleri gerçekten 500 yıl geriye götüreceklerine emin olabilirsiniz.
Biz Türk damak tadına uygun, domuz eti kullanılmayan ızgara et menümüzü yeyip yerel bira ve şaraplarının tadına bakarken, bir nevi amatör tiyatro gibi masamızın yanı başında yapılan gösterileri izleyerek eğleneceğiz. Ortaçağ dansözleri, şövalye dövüşleri, cadı çıkarma ayinleri, ateş şovları gösterileri bunlardan bazıları.

Tur esnasında ücretsiz mobil WIFI internet baglantısı

TUR SÜRESİ  : 3 saat
TUR ÜCRETİ : Otelden Transferler , Yemek menüsü ve limitsiz alkollü veya alkolsüz içecek dahildir.
Tur ücreti en az 6 kişilik grup içinde kişi başı hesaplanmıştır.

* Detenice ortaçağ hani ve av kosku gezisi istenirse kişi başı 70 Euro

6 yorum

 1. Iyi aksamlar ben 25 07 2017 tarihinde 50kisilik kafilem ile pragta olacagim ve ortacag eglencesine goturmek istiyorum kafilemi ortalama 40 kisi katilir diye dusunuyorum bana verebileceginiz en uygun fiyat nedir kac eurodur

 2. Merhaba,
  Biz yarın Prag’da olacağız. 27 Temmuz akşamı orta çağ gecesine katılmak istiyoruz. Eşim oğlum ve ben. Rezervasyon yapabilirmisiniz lütfen. Program fiyat ve ödeme şekli ile ilgili bilgi veririrseniz sevinirim.

  Teşekkürler
  Sibel Çelebi

 3. Tek başımayım tura katılmam mümkün mü..¿

 4. Merhaba
  Bu aksam veya yarin aksam icin rezervasyon yaotirmak ve bilgi almak istiyorum

 5. 11 ya da 12 Ağustos gecesi 30 kişilik grubumuzla beraber Pragda olacağız. Grup olarak tura katılmak istesek ücret ne kadar olur acaba? Bir de size en geç ne zaman haber vermemiz gerekir? Teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir