Contact Us

Error: Contact form not found.

Orta Avrupa Turu 7 Gün

ORTA AVRUPA TURU 6 GECE 7 GÜN

Konaklama : Prag – Viyana – Budapeşte eski şehir merkezinde tüm gezilen noktalara yürüyüş mesafesinde 6 gece kahvaltı dahil iki kişilik oda da bir kişi olarak hesaplanmıştır. Tek kişilik, aile odası veya apart daire, 4 ve 5 yıldız oteller için fiyat sorunuz.

Havalimanı Transfer : Gelişte Prag veya Budapeşte havalimanında isminizle sizi karşılayacak yerel şöförümüz size özel araçla otelinize transferinizi yapacaktır. Dönüş gününüzde uçak saatinizden 3 saat önce otelinizden yine özel araçla alıp havalimanına bırakacaktır.

Şehirlerarası Transfer : Geliş ve dönüş uçak biletlerinizi uygunluğa göre almanız sonrasında bana bilgileri geçiyorsunuz ve uçak saatlerinize göre turun kalan kısmını birlikte planlıyoruz. 2 gece Prag, 2 gece Viyana, 2 gece Budapeşte şeklinde konaklama yapılacaktır. Prag – Viyana ve Viyana – Budapeşte geçişleri şehirlerarası otobüs biletleri dahil olarak hesaplanmıştır. Ancak tabiki istenirse ekstra maliyetle şehirlerarası geçişlerde özel araçla transfer organize edebiliyorum, kişi sayısı ve tarihe göre fiyat almamız gerekmektedir.

Turlar : Bu programa ekstra bir tur dahil değildir. Bireysel gezileceği için vakit ancak bu şehirleri gezmeye yeterli olur, ancak akşam programları istenirse rezerve edebiliriz.

Fiyat ve ödeme: Tur paketi fiyatı iki kişilik oda da kişi başı erken rezervasyon ve ortalama sezon oda fiyatı ile hesaplanmıştır. Yoğun dönemler ( yılbaşı, noel öncesi, Paskalya gibi ) değişkenlik gösterebilir. Olabildiğince erken ulaşırsanız mümkün olan en uygun maliyetle Prag – Viyana – Budapeşte turunuzu birlikte organize edebiliriz. Tüm planlama yapılıp net fiyatta anlaştığımızda kesin rezervasyon yaparken toplam tutar ödemesini yapmanız gerekecektir.

Dahil olmayanlar: Tur paketine vize işlemleri ve uçak biletleri dahil değildir.