Contact Us

Error: Contact form not found.

Prag Türk Rehber Hakkında

Pragdarehber.com projesi Barış ELYILDIRIM tarafından acentaların organize ettiği paket turlarda rehberlik hizmeti verirken karşılaştığı misafirlerinin talepleri ve desteğiyle doğmuştur. Paket turlara katılıp, tanımadığı insanlardan oluşan bir grupla gezmek istemeyen, güncel yasamında ki kurallardan uzaklaşıp tatil yapmak isterken yine kurallar dahilinde seyahat etmek zorunda kalan ve bu durumdan memnun olmayan misafirlerin istekleri doğrultusun da planlanmıştır. Tamamen kişiye veya küçük gruplara özel araç ve rehberlik hizmetleri vermek öncelikli amacıdır.

Barış ELYILDIRIM

1 Kasım 1980 tarihinde Zonguldak ilinin Devrek ilçesinde dünyaya gelmiştir. Orta ve Lise öğrenim hayatini İstanbul da tamamladıktan sonra Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Fakültesinde lisans programından mezun olmuştur. Lisans öğrenimi sırasında Viyana Ekonomi Üniversitesinde iki dönem okumuştur. 2006 yılında TC Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen turist rehberliği kurslarını başarıyla bitirmiş ve ülkesel turist rehberi olmuştur. Almanca ve İngilizce dillerinde birçok farklı milletten turiste, Türkiye’nin farklı yörelerinde rehberlik ederken eşiyle tanışmış ve Prag’a taşınmıştır. 2011 yılından beri Prag ve çevresi , Viyana, Budapeşte, Berlin şehirlerinde Türk ve yabancı turistlere rehberlik hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Masal şehir Prag’ı, çevresindeki güzellikleri, tarihi dokusunu , sizde duydunuz ve artık Prag’ı Keşfetmek için sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Ancak paket turlara katılıp bir grupla gezmek istemiyorsunuz, askeri düzen sabah erken saatler de yollara düşüp koşturarak tur yapmak istemiyorsunuz, istediğiniz saatlerde yola çıkıp, istediğiniz yerde durup kahve içip, yemek yeyip, sadece turistlerin gittiği yerlere gitmekten ziyade yerel halkın arasına karışırken oraları iyi bilen, sizin dilinizi konuşan ve profesyonel bir rehberin de size gezdiğiniz yerlerle ilgili detaylı bilgiler vermesini istiyorsunuz!! Doğru adresi buldunuz…Bir Çek ailesi içinde yaşayan, bölgeyi iyi bilen profesyonel rehberle keyifli bir Prag turu geçirmek istiyorsanız lütfen ulaşınız..

Pragdarehber.com projesi Barış ELYILDIRIM`ın sahibi olduğu  Çek Cumhuriyeti Ticaret Odasına kayıtlı resmi seyahat acenta tarafından yönetilmektedir.