Contact Us

Error: Contact form not found.

ORTA ÇAĞ GECESİ

Avrupanın başka bir şehrinde yapılmayan, Prag’a  özel bir organizasyondur Ortaçağ geceleri. Cüneyt Arkın filmlerinden hatırlayacağınız orijinal orta çağ dönemi hanlarından birinde, tamamen orta çağ dönemi konseptiyle giyinmiş garsonları ve eşsiz şov ekibiyle sizleri gerçekten 500 yıl geriye götüreceklerine emin olabilirsiniz.
Biz Türk damak tadına uygun, domuz eti kullanılmayan ızgara et menümüzü yeyip yerel bira ve şaraplarının tadına bakarken, bir nevi amatör tiyatro gibi masamızın yanı başında yapılan gösterileri izleyerek eğleneceğiz. Ortaçağ dansözleri, şövalye dövüşleri, cadı çıkarma ayinleri, ateş şovları gösterileri bunlardan bazıları.

TUR SÜRESİ  : 2 saat
TUR ÜCRETİ :

  • Saat 16:30 – 18:30 showu, 3x course menu ( çorba + ana yemek ördek ve tavuk + tatlı + limitsiz bira, şarap ve alkolsüz içecekler dahil ) kişi başı 52 € ( 1299 Çek kronu ) ( transfer gerekmiyor mekan şehir merkezindedir )
  • Saat 20:00 – 22:00 showu, 5x course menu ( starter + çorba + ana yemek ördek ve tavuk + arasıcak + tatlı + limitsiz bira, şarap ve alkolsüz içecekler dahil ) kişi başı 68 € ( 1699 Çek kronu ) ( transfer gerekmiyor mekan şehir merkezindedir )
  • Ortaçağ gecesi hanı U Pavouka isimli mekanda yapılır, fiyatı her yerde aynıdır. Rezervasyonda bizim gibi yerel acentalara öncelik ve komisyon vermektedir. En geç 3 gün öncesinde rezervasyon gerekmektedir.

ÖDEME VE İPTAL KOŞULLARI : Rezervasyonu konfirme ettiğinizde ödemesini bana veya direk mekana en geç 24 saat öncesinden nakit veya kredi kartı ile yapmanız gerekmektedir, sonrasında ücretsiz iptal veya tarih değişikliği kabul etmiyorlar.