Contact Us

Error: Contact form not found.

Terezin Nazi Kampı Turu

İkinci dünya savaşının en acımasız geçtiği topraklara sahiptir Çek Cumhuriyeti, Nazilerin kurduğu toplama kamplarından günümüze ulaşan nadir bir örneği, Prag’a 45 dakika mesafedeki Terezin kampını geziyoruz. Hayat Güzeldir filminin de çekildiği Terezin Nazi Kampı, diğer toplama kamplarına göre mevcut bir askeri kışladan devşirildiği için günümüze aynen ulaşmıştır.
. Bir dönem askeri hapishane olarak kullanılmış kampta, Birinci dünya savaşının çıkmasına neden olan Kral Ferdinand suikastını yapan Sırp anarşist de hapis yatmıştır. Kampı gezerken Avrupa’nın her köşesinden toplanan Yahudilerin yattıkları koğuşları, revir odaları, banyoları, idam alanları ve Nazi subaylarının kullandıkları alanları görüp, turumuzu sonlandıracağız.

TUR SÜRESİ  : 5 saat
TUR ÜCRETİ :

  • Size özel şoförlü araç ile gidiş – dönüş transferler : 1-4 kişi binek araç 140 € , 4-7 kişi minivan 190 €
  • Türk rehberli ve size özel araç ile günübirlik tur : 1-4 kişi 200 € , 4-7 kişi minivan 280 € ( + giriş ücreti 10 € )
  • Gelen talepleri birleştirerek kişi başı düşen maliyeti ideal hale getirmeye çalışıyorum. Tur aracım Ford Transit Custom 7 yolcu kapasitelidir, araç dolduğunda ortalama kişi başı tur maliyeti 40 € ‘ya gelmektedir. Ancak sadece size özel isterseniz belirtilen fiyatlara tabiki yapabilirim.