Contact Us

Error: Contact form not found.

PRAG TURU 4 Gün

PRAG TURU 3 GECE 4 GÜN

Konaklama : Prag 1 eski şehir merkezinde tüm gezilen noktalara yürüyüş mesafesinde üç gece kahvaltı dahil 3* otelde, iki kişilik oda da bir kişi hesaplanmıştır. Tek kişilik, aile odası veya apart daire, 4 ve 5 yıldız oteller için fiyat sorunuz.

Havalimanı Transfer : Gelişte Prag havalimanında isminizle sizi karşılayacak yerel şöförümüz size özel araçla otelinize transferinizi yapacaktır. Dönüş gününüzde uçak saatinizden 3 saat önce otelinizden yine özel araçla alıp havalimanına bırakacaktır.

Turlar : Oteliniz merkezi konumda olacağı için şehrin tüm görülmesi gereken noktalarını yürüyerek gezebilirsiniz. Bunun haricinde Prag dışında en çok görülmek istenen nokta Karlovy Vary şehri için bu pakette gidiş ve dönüş şehirler arası otobüs biletlerini dahil ettim. Otobüsle ulaşım, Karlovy Vary hakkında bilgileri ve ihtiyacınız olabilecek dökümanları tur rezervasyonunuzdan sonra sizinle paylaşıyorum.

Fiyat ve ödeme: Tur paketi fiyatı iki kişilik oda da kişi başı erken rezervasyon ve ortalama sezon oda fiyatı ile hesaplanmıştır. Yoğun dönemler ( yılbaşı, noel öncesi, Paskalya gibi ) değişkenlik gösterebilir. Olabildiğince erken ulaşırsanız mümkün olan en uygun maliyetle Prag turunuzu birlikte organize edebiliriz. Tüm planlama yapılıp net fiyatta anlaştığımızda kesin rezervasyon yaparken toplam tutar ödemesini yapmanız gerekecektir.

Dahil olmayanlar: Tur paketine vize işlemleri ve uçak biletleri dahil değildir.

Bunun dışında diğer gündüz turları ve akşam programlarını aşağıda detaylarını inceleyip ekstra rezerve edebilirsiniz.