Contact Us

Error: Contact form not found.

prag'da evlilik

Prag’da Evlilik ve Balayı

Prag’da evlilik, balayı ve Prag turları, Prag otel rezervasyonları, Prag havalimanı transferleri hakkında hemen bilgi almak istiyorsanız WhatsApp tan ulaşabilirsiniz+420 608 367 532 , Prag’da gezilecek yerleri Prag’da Türk rehber Barış eşliğinde keşfedin.

 

Son yillarda giderek populerlesen yurtdisinda evlenme ve balayi icin cok tercih edilen sehirlerin basinda geliyor Prag. Artik klasiklesen Paris ve Roma`dan ziyade daha romantik ve orjinal bir ortacag sehrini tercih eden ciftlerin sayilari surekli artiyor. Ingiliz, Rus ve Asyali genc ciftleri gelinlik ve damatliklariyla Prag`da resim cekerken goren misafirlerim `keske bizimde Prag gibi romantik bir sehirde nikahimizi yapma sansimiz olsaydi` sozleriyle onlara ic gecirerek bakmalari benide bu konuda yardimci olmaya zorladi.

Pragli olan esimle bu guzel sehirde yaptigimiz unutulmaz nikahimiz bunun nasil bir ayricalik oldugunu hissettirmisti. Oldukca zor olan bu organizasyon islerini profesyonel dugun organizatorlugu gercekten meslegi olan eşimin yardımıyla Türk misafirlerimize de Prag’da evlilik hizmetleri sunmaya başladık.

Bunun yanısıra sadece balayı içinde yine Prag en uygun şehirlerden. Romantik bu Ortaçağ eski şehrin civarında uygun ve şirin balayı otelleri bulmak mümkün. Her gün İstanbul’dan direk uçusla 2 saat 15 dakika gibi kısa zamanda ulaşmanız da büyük bir avantaj sağlıyor.

 

Prag gezisi boyunca ihtiyacınız olacak tüm bilgileri aşağıdaki başlıklarda bulabilirsiniz

Prag’da konser biletlerini bu linkten bulabilirsiniz ; https://www.ticketportal.cz