Contact Us

Error: Contact form not found.

PRAG TÜRKÇE REHBER

Prag’da yaşayan Türk rehber eşliğinde özel turlar

Prag rehber Barış Elyıldırım ile çok daha kolay, hızlı, sorunsuz ve keyifli gezilir.

  • Prag ve çevre şehirlere Türk rehber ile günübirlik turlar için iletişim kurunuz.
  • Pragdarehber.com projesi Barış ELYILDIRIM tarafından tur şirketlerinin organize ettiği paket turlarda Prag’da Türkçe rehberlik hizmeti verirken tanıştığı misafirlerinin talepleri ve desteğiyle doğmuştur.
  • Paket turlara katılıp, tanımadığı insanlardan oluşan bir grupla gezmek istemeyen, güncel yaşamındaki kurallardan uzaklaşıp tatil yapmak isterken yine kurallar dahilinde seyahat etmek zorunda kalan ve bu durumdan memnun olmayan misafirlerin istekleri doğrultusunda planlanmıştır.
  • Tamamen kişiye veya küçük gruplara özel Prag’da Türkçe rehber ve özel araç transferi hizmetleri vermek öncelikli amacıdır.

Prag gezilecek yerler ve Prag turları, Prag otel rezervasyonları, Prag havalimanı transferleri hakkında hemen bilgi almak istiyorsanız WhatsApp tan ulaşabilirsiniz. +420 608 367 532 , Prag’da gezilecek yerleri Prag’da Türk rehber Barış eşliğinde keşfedin.

 


prag-rehber-kartı

 

 

Prag’da Rehber Barış ELYILDIRIM

1 Kasım 1980 tarihinde Zonguldak ilinin Devrek ilçesinde dünyaya gelmiştir. Orta ve Lise öğrenim hayatını İstanbul da tamamladıktan sonra Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Fakültesinde lisans programından mezun olmuştur. Lisans öğrenimi sırasında Viyana Ekonomi Üniversitesinde iki dönem okumuştur.

2006 yılında TC Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen turist rehberliği kurslarını başarıyla bitirmiş ve ülkesel turist rehberi olmuştur. Almanca ve İngilizce dillerinde birçok farklı milletten turiste, Türkiye’nin farklı yörelerinde rehberlik ederken eşiyle tanışmış ve Prag’a taşınmıştır.

2011 yılından beri Prag ve çevresi , Viyana, Budapeşte, Berlin şehirlerinde Türk ve yabancı turistlere rehberlik hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Prag Türkçe rehber ile Prag ve çevre şehirlere geziler hakkında bilgi almak için hemen whatsapp tan ulaşabilirsiniz. +420 608 367 532


Neden Prag’da rehber Barış ?

Masal şehir Prag’ı, çevresindeki güzellikleri, tarihi dokusunu , siz de duydunuz ve artık Prag’ı keşfetmek için sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Ancak paket turlara katılıp bir grupla gezmek istemiyorsunuz, askeri düzen sabah erken saatler de yollara düşüp koşturarak tur yapmak istemiyorsunuz, istediğiniz saatlerde yola çıkıp, istediğiniz yerde durup kahve içip, yemek yeyip, sadece turistlerin gittiği yerlere gitmekten ziyade yerel halkın arasına karışırken oraları iyi bilen, sizin dilinizi konuşan ve Prag’da profesyonel bir Türk rehberin de size gezdiğiniz yerlerle ilgili detaylı bilgiler vermesini istiyorsunuz!!

Doğru adresi buldunuz…Bir Çek ailesi içinde yaşayan, Prag ve çevresininde gezilecek yerleri iyi bilen profesyonel Türk rehber ile keyifli bir Prag turu geçirmek istiyorsanız lütfen ulaşınız..

Prag Türk Rehber Barış hakkında diğer bilgiler.

 

Prag'da Türk rehber
Prag Türkçe Rehber

 

Türkiye’de örneğin İstanbul’u gezmek istediğinizde size oranın tarihi dokusunu, mutlaka gezilmesi, görülmesi gereken yerleri iyi bilen, mesleği rehberlik olan ve bu işin eğitimini almış birini istersiniz, ancak birçok Prag ziyaretçisi maalesef bu konuya dikkat etmiyor ve Prag’da rehberlik ile profesyonel anlamda ilgili olmayan, Prag’da yaşayan ve şehri az çok tanıyan ancak mesleği rehberlik olmayan bir Türk’ün kendilerini gezdirmesini bilerek veya bilmeyerek kabulleniyor, sonunda Prag gezisinden belki de yıllarca hayalini kurduğu şehirden hüsranla ayrılıyor.

Prag’da yaşayan bir öğrenci, bir blogger, Türkiye’deyken mesleği bankacılık iken buraya yerleşince “çok turist geliyor bende Prag’da Türkçe rehberlik yapabilirim” diyen kişilerle, 3-4 gün gibi çok kısa sürelerde görmek istediğiniz Prag ve çevresindeki gezilecek yerleri verimli bir şekilde tamamlayamazsınız. 

 

 

Pragdarehber.com projesi Baris ELYILDIRIM`ın  Çek Cumhuriyeti Ticaret Odasına kayıtlı resmi seyahat şirketi tarafından yönetilmektedir.

Tur aracı turizm yolcu taşıma lisanslı ve özel sigortalıdır. Prag rehberlik hizmetleri Barış ELYILDIRIM tarafından verilmektedir. Aracı ve komisyoncular olmadan, ilk elden Prag’da Türkçe rehber ile Prag turları detayları için Prag’dan Günübirlik Turlar sayfamı inceleyiniz. Prag’da gezilecek yerleri Prag’da Türk rehber Barış eşliğinde keşfedin.

Prag gezisi boyunca ihtiyacınız olacak tüm bilgileri aşağıdaki başlıklarda bulabilirsiniz

Prag’da konser biletlerini bu linkten bulabilirsiniz ; https://www.ticketportal.cz